Sivas Bölge Birliğine bağlı Sivas, Tokat, Erzincan illerindeki kooperatiflerde 2017 yılı ve sonrasında göreve başlayan personele yönelik Bölge Birliği toplantı salonunda Kişisel Gelişim ve İletişim Eğitimi yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Bölge Müdürü Mustafa ALTUNOK “Tarım Kredi Kooperatifleri olarak Türkiye’nin en büyük çiftçi ailesiyiz. Çalışmalarımızı yaparken ilk hedefimizin işimizi sevmek olduğunu unutmayın, bu kurum çiftçiye en iyi hizmeti götürmeyi kendine hedef edinmiş bir kurum” dedi. 2019 yılında yapılan satış ile kredi kullanımı, sigorta ve Kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi veren Bölge Müdürü ALTUNOK bugüne kadar vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize teşekkür ediyor, hep birlikte daha başarılı günlere erişmemiz ümidiyle toplantımızın kurumumuza ve Türk tarımına hayırlı olmasını temenni ediyorum ” dedi.

Ayrıca, bugüne kadar olan süreçte Kooperatiflerde yaşanan sorunlar ve çözümleri hakkında bilgiler verildi.

Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut Serdar ERDEM personele Kişisel Gelişim ve İletişim hakkında sunum yaptı. Bölge Birliği Müdür Yardımcıları ise Birimleri ile alakalı konularda personellere dikkat edilmesi ve yapılması gereken önemli konular hakkında bilgiler verdi. Eğitimin ikinci oturumunda ise Kooperatif personellerine Bölge Birliği Mali İşler Yönetmenliğince hesap mutabakatı konusunda eğitim verildi.

 

Yapılan toplantıya Bölge Müdürü Mustafa ALTUNOK, Bölge Müdür Yardımcıları Şemis KALEM, Mahmut Serdar ERDEM, Suat ÖZ, Bölge Birliği Yönetmenleri, personelleri ve birim Kooperatiflerde görev yapan personeller katıldı.

 

M.Cebrail KEKEÇ / SİVAS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir