Tarkim  A.Ş. Genel Müdürü Mehmet DERİN, Satış ve Pazarlama Müdürü  Barış SÜREL, Saha Sorumlusu Sezgin CEYLAN Sivas Bölge Birliğini ziyaret etti.

Tarım Kredi Kooperatifleri Sivas Bölge Müdürü ALTUNOK, Tarkim Genel Müdürü ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Bölge Birliği Hinterlandındaki illerde satışı yapılan zirai mücadele ilaçları ve genel ilaç satışları içerisindeki Tarkim tarafından üretimi yapılan zirai mücadele ilaçlarının yeri ve önemi hakkında bilgiler verdi.

Tarkim yetkilileri ve Bölge Birliği yetkilileri arasında yapılan görüşmeler neticesinde; Eğitim başta olmak üzere, saha elemanı ve bölgesel depolar hakkında görüş alış verişinde bulunularak 2020 yılının zirai mücadele ilaçları yönünden planlaması yapıldı.

Bölge Müdürü ALTUNOK, Tarkim Genel Müdürü DERİN’e teşekkür ederek, Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinin üst düzey yöneticilerini sahada ve Bölge Birliklerinde görmenin, hem kooperatif personellerini  hemde Bölge Birliği personellerini onure ettiğini ve moral verdiğini ifade ederek,bu benzeri ziyaretlerin çok önemli olduğunu söyledi.

Yapılan Ziyarette Sivas Bölge Müdür Yardımcıları Şemis KALEM, Suat ÖZ, Mahmut Serdar ERDEM ve Tedarik Pazarlama Yönetmeni Selim GÜRGEN de bulundu.

M.Cebrail KEKEÇ / SİVAS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir